Kolory dzianin mogą nieznacznie różnić się od oryginału, jest to zależne od indywidualnych ustawień monitora.

Kolory dzianin mogą się nieznacznie różnić od siebie odcieniami w zależności od dostawy.

Czas realizacji zamówienia

1. Każdy towar w przypadku płatności przelewem wysłany jest w ciągu 72 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty ( w dni robocze).

2. W przypadku płatności prze PayPal - wysyłka następuje w ciągu 72 godzin od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem o wpływie płatności na konto PayPal (w dni robocze).

3. Przy płatności za pobraniem - przesyłka wysyłana jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia przez Państwa zamówienia (w dni robocze).

Klienci, którzy wybrali przesyłkę za pobraniem i nie została ona przez nich odebrana nie mają możliwości ponownego złożenia zamówienia z opcją za pobraniem.

4. Odbiór osobisty - jest możliwy po otrzymaniu informacji mailowej, iż zamówienie jest gotowe do odbioru w siedzibie firmy przy ul. Kożuchowskiej 20 B w Zielonej Górze od poniedziałku  do piątku w godzinach od 9.00 - 16.00.
 
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 577 295 000 lub mailowy pod adresem
kubanitazg@gmail.com
 
 

Jeśli po złożeniu zamówienia bez względu na sposób dostawy, jeszcze przed wysłaniem towaru chcesz zrezygnować z zamówienia, skontaktuj się niezwłocznie ze Sklepem KUBANITKA.PL zawiadamiając nas o tym (mailem: sklep@kubanitka.pl; tel.: 577295000; osobiście pod adresem: ul. Kożuchowska 20 B, 65-364 Zielona Góra). Pamiętając o tym, że złożenie zamówienia stanowi skuteczne zawarcie umowy sprzedaży na odległość, prosimy wziąć pod uwagę możliwe konsekwencje niewykonania zobowiązań przez Kupującego, obejmujące poniesienie opłat, kosztów, a także ewentualnego odszkodowania z tego tytułu, a ostatecznie również wszczęcie postępowania przed Inspekcją Handlową w celu uniknięcia sporu sądowego – zgodnie z Regulaminem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl