Od 01.01.2020 zgodnie z art. 21 ustawy nowelizacyjnej, faktury VAT będą wystawiane tylko do zamówień z podanym numerem NIP, późniejsze wystawienie faktury  VAT na podstawie paragonu nie będzie możliwe.

 

 

 

 

Kolory dzianin mogą nieznacznie różnić się od oryginału, jest to zależne od indywidualnych ustawień monitora.

Kolory dzianin mogą się nieznacznie różnić od siebie odcieniami w zależności od dostawy.

Czas realizacji zamówienia

1. Każdy towar w przypadku płatności przelewem wysłany jest w ciągu 72 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty ( w dni robocze).

2. W przypadku płatności prze PayPal - wysyłka następuje w ciągu 72 godzin od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem o wpływie płatności na konto PayPal (w dni robocze).

3. Przy płatności za pobraniem - przesyłka wysyłana jest w ciągu 72 godzin od momentu złożenia przez Państwa zamówienia (w dni robocze).

Klienci, którzy wybrali przesyłkę za pobraniem i nie została ona przez nich odebrana nie mają możliwości ponownego złożenia zamówienia z opcją za pobraniem.

4. Odbiór osobisty - jest możliwy po otrzymaniu informacji mailowej, iż zamówienie jest gotowe do odbioru w siedzibie firmy przy ul. Kożuchowskiej 20 B w Zielonej Górze od poniedziałku  do piątku w godzinach od 9.00 - 16.00.
 
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 577 295 000 lub mailowy pod adresem
 
Na wpłaty za zamówienie czekamy 7 dni roboczych, po tym terminie zamówienie  zostaje automatycznie anulowane.
 
 

Jeśli po złożeniu zamówienia bez względu na sposób dostawy, jeszcze przed wysłaniem towaru chcesz zrezygnować z zamówienia, skontaktuj się niezwłocznie ze Sklepem KUBANITKA.PL zawiadamiając nas o tym (mailem: sklep@kubanitka.pl; tel.: 577295000; osobiście pod adresem: ul. Kożuchowska 20 B, 65-364 Zielona Góra). Pamiętając o tym, że złożenie zamówienia stanowi skuteczne zawarcie umowy sprzedaży na odległość, prosimy wziąć pod uwagę możliwe konsekwencje niewykonania zobowiązań przez Kupującego, obejmujące poniesienie opłat, kosztów, a także ewentualnego odszkodowania z tego tytułu, a ostatecznie również wszczęcie postępowania przed Inspekcją Handlową w celu uniknięcia sporu sądowego – zgodnie z Regulaminem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl